|

In ce oras din Europa mi-ati indica sa merg vara asta?winking dau funda

13 Raportează Evaluează
Răspuns Câştigător
| a răspuns:

Paris, daca ai bani:d

12 răspunsuri:
| a răspuns:

Florenta! poti sa zici ce vrei, dar e superba!

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează
| a răspuns:

Madrid Barcelona Paris Londra Varsovia Praga Stockholm Budapesta. Cele mai faine.Bafta!

| explică:

Am uitat sa specific merg fara banihappy

| a răspuns:

Praga, un oras deosebit, romantic si istoric si ...incredibil

| a răspuns:

Nu stiu daca ai vizitat Italia. sunt multe orase superbe. multe chestii de vizitat,mancarea este buna,multa cultura,oamenii ok. venezia e un orasel in care se merge doar cu barca. e foarte romantic si istoric. nu exista masini. happy salvarea merge cu barca,polizia cu barca, taxi la fel. oriunde vrei sa mergi poti merge cu barca sau pe jos vizitand tot. sau poti merge la londra, in anglia. un alt oras splendid. vremea e foarte schimbat-oare dar in rest e ok. eu Italia as alege-o... poti vizita mai multe orase ca toate au cate ceva de daruit(cultura) aaaa. si in grecia. atena e... fara cuvinte!

| a răspuns:

Roma, dupa parerea mea
E o capitala superba

| a răspuns:

thinking Praga.Viena.Venetia,Paris,Stockholm,Londra,Instanbul,Amsterdam,Berlin,Roma...Bye:*

| a răspuns:

Poate la Milano, un adevarat oras renumit pentru imbracaminte. Dar si Barcelona e destul de faina. big grin, fundita :]

| a răspuns:

Italia imi place mai ales in venetia, florenta si roma.

Răspuns utilizator avertizat
| a răspuns:

Salut!

Eu te-asi sfatui sa alegi Anglia-Londra, deoarece au fost si nasii mei si este o destinatie perfecta, ai multe obiective turistice de vazut si in plus este o tara cu o admosfera placuta, linistitoare, asa ca nu ai de pierdut!

Bafta!

Pa, pa.

| a răspuns:

N-are rost sa alergi pe alte meleaguri este destul de frumoasa si rominia sa vizitez diferite casteluri de la noi sau sa meri pe munte si iesi mai ieftin