| alfabet258 a întrebat:

In ce oras poți face un city break ieftin de o zi-doua, chiar dacă ai 17 ani? Adică să găsești cazare ieftina unde să te primeasca și să poți merge seara într-un club, iar ziua să vizitezi orașul?

5 răspunsuri:
| xilef123 a răspuns:

Brăila

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nicio unitate de cazare care se respecta nu primește minori neînsoțiți

| JicaContra a răspuns:

Homoraciu Ghe Vale
a, ba nu, inca e interzisa deplasarea inter-city in scop turistic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La vârsta asta City Break de unul singur?!?! La anii tăi, eu nu-mi mai vedeam capul de lecții și abia de ieșeam din casă!

| Adry05 a răspuns:

N-o să te primească niciun hotel ca minoră. poate eventual dacă iei cazare prin airbnb în apartamentu cuiva.
caută și tu pe net orașe faine pentru city break