| calliope a întrebat:

In ce orase din Romania mai sunt aeroporturi? Inafara de Bucuresti...

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lista aeroporturi din Romania:
http://ro.wikipedia.org/wiki/List%C4%83_de_aeroporturi_din_Rom%C3%A2nia

cristian
| cristian a răspuns:

Iasi, Baca, Suceava, Galati, Tulcea, Constanta, Targu Mures, Baia Mare, Satu Mare, Oradea, Arad, Timisoara, Craiova, Sibiu.

| andreimircea a răspuns:

Sibiu, iasi, cluj, baneasa, otopeni, baneasa, bacau, targu mures.

| kaumi a răspuns:

Constanta, Tulcea, Bacau, Sibiu, Cluj, Timisoara.Cam atat stiu eu.

| Lucian_Tigoianu_1977 a răspuns:

DOAMNE da proastă mai esti... Ploiesti, rm valcea, botoșeni și alte 2 orașe