| addicting a întrebat:

In ce statiuni de pe litoralul grecesc as putea merge, doresc numele statiunii si daca se poate si numele hotelului in care ati fost? nu am fost niciodata si vreau sa-mi dati si un link

Răspuns Câştigător
| asya a răspuns:

Eu am fost acum vreo doi ani in Paralia Katerini! Nu stiu daca am dormit 24 de ore in 7 zile! A fost pur si simplu superb! Cluburi multe, baieti frumosi, multe activitati interesante de facut si este foarte ieftin! Pentru mine sincer a fost cea mai frumoasa excursie! Am fost si la waterland, aproape de paralia, am facut scubadiving si multe altele! Numele hotelului nu il stiu, dar a fost ceva iefitn, cu paturi supraetajate, dar cred ca in asta a constat distractia! Da un search pe google si o sa gasesti detalii despre aceasta statiune!

1 răspuns:
| IsabelaIssa a răspuns:

Iti sugerez insula creta, e destul de frumoasa, ai ce vedea.ai totodata si munte si mare.sunt cluburi frumoase, pline de turisti din toate tarile, si normal si de greci.mancaruri specifice si gustoase.eu cunosc orasul rethymnon, iar daca ajungi acolo sa nu uiti sa treci prin spili, un sat turistic cu o fantana foarte renumita.acolo o sa gasesti si hoteluri de toate preturile.recomand hotel heraclis.cred ca o sa gasesti pe internet daca te interesezi. calatorie placutahappy