| roximm a întrebat:

În ce staţiuni de pe litoralul românesc sunt mai puţine familii cu copii?

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! In Constanta. Plaja mare, departe de tipete si urlete. A ramas locul meu preferat. Probabil ca si in Vama sunt putin oameni cu copii dupa ei, in rest, nu cred sa gasesti o statiune unde sunt cat mai putin dintre astia. laughing Fereste-te de Eforie Nord ca de dracu. rolling on the floor)

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te deranjeaza copiii?

| Simpatic a răspuns:

Acolo unde umbla lumea cu stiuletele pe afara
Te dezbraci sa vezi cum isi iau copiii si pleaca imediat meltenii.
Da-i in masa la plaja se merge fara copii! pardon

| Catrice a răspuns:

Vamă.

| CIaudiu a răspuns:

La nudisti.