| together4ever a întrebat:

In ce tara din Europa ati dori sa calatoriti si de ce? Si in care perioada a anului?

11 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Am fost deja in Grecia,Austria,Bulgaria,Ungaria,Germania si-acum locuiesc in Franta, acum mi-as dori sa depasesc granitele Europei, imi doresc si sper sa ajung intr-o zi in Australia.

| bamse a răspuns:

In Tenerife, Spania.

| WyvernSky a răspuns:

Buna
Mi-as dori foarte mult sa merg in New York.
Imi place foarte mult pentru ca cred ca este o tara frumoasa, care merita sa fie vizitata.Si as dori asa, prin iulie ar fi foarte bine...
Bafta!

| FoarteLetargic a răspuns:

In Anglia, vara, pentru ca acolo practica cel mai frumos fotbalwinking

| DakotaRoyse a răspuns:

Finlanda, iarna, pentru că e tărâmu' lu' Moş Crăciun :X

| ZEU93 a răspuns:

As merge in Spania, Madrid.Acolo joaca echipa mea de suflet Real Madrid si vreau sa o vad macar o data pe viu.As merge la meciul Barcelona-Real Madrid nu conteaza perioada big grin

| ynna93 a răspuns:

Paris.sau grecia.in paris vreau sa merg la turnul eiffel si in grecia pe toata as vizita`ohee hee.vara.numai vara.

| pwp a răspuns:

In Franta, iarna love struck

| Claudiu2011 a răspuns:

Eu sincer as dori in spania.din mai multe motive.1. imi place limba la nebunie.
2.sunt f multe locuri misto de vizitat.
3.este o tara occidentala cu un nivel ffffff ridicat de trai fata de ce avem noi aici.
4.sunt microbist.tin cu Barcelona (dupa Steaua) si normal ca as vrea sa vad stadionul nou camp din barcelona e magnific.

| ioanabizau71 a răspuns:

Buna! Paris:orasul indragostitilor
primul motiv:este un oras plin de monumente si este al inndragostitilor
ai doilea motiv:nu l-am vizitat niciodata si sunt curioasa
funda! please!

| Loly19_6792 a răspuns:

Eu as vrea sa merg in Paris. 1. e orasul iubiri 2. are turnul eiffel 3.are disney land si atat. ( eu am fost si e tare!) Primavara as vrea! am fost doar vara! si era prea cald