| Varsson a întrebat:

In ce tara sa ma duc in vacanta? Nu dau funda la mesaje gen,, in spania, dai funda.

Răspuns Câştigător
| Tania a răspuns:

Ai putea incerca Elvetia,sunt munti si peisaje frumoase,dar nu face parte din U.E si iti trebuie pasaport,poti sa mergi si in Italia este o tara frumoasa mai ales in nord, prin Italia nu trebuie sa mergi mult pe jos ca sa vezi ceva frumos, istoric... poti vedea si Venetia.Eu zic ca Italia.

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In Romania.Nu da funda.

| bogdan133 a răspuns:

Eu iti recomand sa te duci in Hawai sau Cuba, Noua Zeelanda, Mexic, Tailanda. daca ai banitongue

| simina a răspuns:

Depinde de buget si de ce fel de locuri iti plac.Pot sa-ti recomand locuri exotice care-mi plac mie Thailanda,Grecia(Santorini, Corfu)Turcia partea asiatica si nu cea eurpeana, Croatia(Split)China, Japonia sau Olanda, Spania(Barcelona, Madrid). Drum bun!

| nattyC_6241 a răspuns:

Incearca de exemplu ce va diferit, cum ar fi Finlanda sau Lituania. Sunt sigura ca ai gasi lucruri interesante de vazut. nu e neaparat sa mergi in paris si sa vezi turnul Eiffel ca sa ramai placut impresionat, nu? http://harta.infoturism.ro/Europa/Finlanda/Finlanda.php

| NoKiaaaaa a răspuns:

In Turcia,Jamaica,Franta,Israel, Italia, Anglia. Funda?

| qtheodora a răspuns:

Pai daca vrei la noi in tara poti alege mai multe posibilitati:Mamaia, Costinesti, Euforie sud/nord, Jupiter, Neptun, Venus, Vama veche etc.
In alte tari poti merge in:Grecia pe peninsula sau Pe insula, In Spania, In Italia, In Turcia{este paradis}, in Franta, In Croatia si in multe alte tari.
Succes!

| dyaana a răspuns:

Nu stiu
du-te intr-un oras de exemplu Dubai, in portugalia, ...in hawai

| alex50 a răspuns:

Eu iti spun in ce tara mi-ar placea mie sa ma duc cand voi creste:Grecia,Anglia, California, Canada.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In spania, dai funda.

| bamse a răspuns:

Eu iti pot asigura cazarea in insula Tenerife.

Pt detalii http://twilighttours.blogspot.com

| consiliervacante a răspuns:

Daca vrei in principal distractie: Amsterdam.
Daca vrei mare, soare, plaja, peisaje de vis: Grecia, Turcia, Croatia
Daca esti gurmand: Turcia, Italia, Spania, Franta
Daca ai buget mic: Bulgaria, Turcia, Grecia, Muntenegru
Daca vrei sa le imbini pe toate: Spania, Italia
Daca vrei sa mergi cu masina: Austria, Ungaria, Bulgaria, Grecia, Croatia, Muntenegru
Pentru idei de calatorii si atractii, arunca un ochi si pe www.consiliervacante.ro