|

In ce tari din Europa as putea sa ma mut in viitorul apropiat unde sunt cei mai putini imigranti si unde principile liberale sunt inexistente?

19 Raportează Evaluează
Răspuns Câştigător
| a răspuns:

Germania?

| a răspuns (pentru comyne):

Acolo e plin de imigranti -__- https://:///......14707970,, în timp ce şi mulţi germani îşi caută de lucru — va fi una dintre provocări, dar mediul de afaceri se arată interesat de potenţialul celor circa 800.000 de imigranţi aşteptaţi anul acesta. De altfel, imigranţii au ocupat circa două treimi din cele 1, 5 milioane de locuri de muncă create în Germania în ultimii cinci ani.,,

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează
18 răspunsuri:
| a răspuns:

Mergi in Rusia.

| a răspuns:

Rusia tăticule. Te primesc aia cu bratele deschise

| explică (pentru suntserios):

Nein! Ich mag Russland nicht

| a răspuns:

Pai de ce nu îți place, e fix ce vrei. Parte din Europa, fără imigranți și fără principii liberale.

| explică (pentru suntserios):

Geringe zahlungen unde slawen!

| a răspuns (pentru Wolfsschanze):

Nu știu de ce îmi pierd timpul cu troli

| a răspuns:

In Germania nu sunt imigranți? Din contra, da pe afara laughing
Mergi intr-o țara nordica gen Suedia, Danemarca, acolo sunt oamenii foarte Civilizați, deschiși la minte. Desigur dacă și tu ești la fel.
Sau Canada.

| explică (pentru Bondarel99):

In canada parca erau imigranti?

Sunt, sunt, dar Canada suna mai bine decât Germania, e altfel de mentalitate si alt nivel de trai.

| explică (pentru Bondarel99):

Europe needs to keep it white!

Canada are program de emigrare, deci are nevoie de oameni.Restu nu au nevoie de nimic, ma refer UE, deja sunt prea multi.Deci cauta o tara unde nu sunt multi locuitori.Cu cat creste populatia cu atat scande si nivelul de trai. Locurile de munca nu cresc in acelasi ritm cu cresterea populatiei, nici in statele f dezvoltate.Este bine in State, Canada, Australia, tarile astea au si programe d e emigrare, restul lumii nu au nici un program.

| a răspuns:

Recomand Muntenegru, care-i o tara micuta in Europa, dar nu este in Uniunea Europeana si nu are emigranti.
https://ideipentruvacanta.ro/kotor/

| a răspuns:

Încearcă în Albania.

| a răspuns:

Nu te-as sfatuii sa mergi in Germania. Stiu ca ai dat funda dar asta e sfatul meu. E plin de imigranti acolo.,, în timp ce şi mulţi germani îşi caută de lucru — va fi una dintre provocări, dar mediul de afaceri se arată interesat de potenţialul celor circa 800.000 de imigranţi aşteptaţi anul acesta. De altfel, imigranţii au ocupat circa două treimi din cele 1, 5 milioane de locuri de muncă create în Germania în ultimii cinci ani.,,

https://:///......i-14707970

| explică (pentru Jane999):

Atunci ce tari imi recomanzi?

Danemarca pentru ca are doar 8% din populatie imigranti. Pe langa Germania care are 44% si celelalte tari au peste 20-30%. Si Romania 18%. Dar mergi unde crezi ca o sa iti placa tie. Mai cauta tari. Nici mie nu imi plac imigrantii astia -_- Avem nevoie de Hitler sa mai curete Europa laughing

| explică (pentru Jane999):

Exact! Traiasca Legiunea!