| Valerica_5832 a întrebat:

In curand plec la paris cu avionul... Dar nu am mai zburat nici odata... Voi ati zburat? Cum e?

Răspuns Câştigător
| Yukiee a răspuns:

Nu e nicicum.Simti putina adrenalina cand decoleaza avionul si cand aterizeaza.In rest, nimic interesant in afara de multi nori.

7 răspunsuri:
| Adinkra a răspuns:

Este supertongue
o sa ti se infunde urechile pe masura ce urci tot mai sus insa daca inghiti in sec se vor desfunda...si s-ar putea sa prezinti dureri de cap in timpul zborului sau dupa asa ca ar trebui sa ai pregatita o pastila de durere de cap.
De obicei nu ti se da voie cu lichide in avion asa ca ar fi bine sa ai la indemana bani pentru a-ti cumpara o sticla de apa sau suc in avion.
Nu ai voie sa folosesti telefonul sau alte dispozitive de gen.
In fine poti intra pe site-ul companiei aeriene cu care calatoresti si acolo gasesti de obicei o lista cu reguli sau sfaturi pentru o calatorie cat mai lipsita de probleme

| Makingston a răspuns:

Acum 1 luna am venit in spania... sincer e frumos dar scaunele alea nu sunt confortabile deloclaughing, in rest toate bune. Nu ai de ce sa te sperii, singurele miscari o sa le simti la decolare si aterizare. Oricum uiti de ele in momentul in care vezi peisajul de la 10.000 m laughing >> e superb.happy Si drum bun >>> Paris :* >orasul luminilor.::: super

| InDePeNdEntGiRl a răspuns:

Eu folosesc avionul foarte des si senzatia e toto timpul aceiasi.la inceput cand decoleaza o sa iti fie putin teama, dar dupa cateva minute trece.la fel la sfarsit cand decoleaza, pentru ca ai senzatia ca se prabuseste, in rest e ok...

| deea_8087 a răspuns:

Este super tare, cui ii plac senzatiile tari este cea mai misto experienta, cine e genul mai linistit este bine dar cui ii e rau de masina va vomita cu siguranta. Oricum e super tare kiss sper ca te-am lamurit kiss

| TeO_3022 a răspuns:

E bine.e super la decolare si in rest plictisitor.si mancarea e buna

| Alexandra_7889 a răspuns:

Iti dau un sfat eficient
cand decoleza si aterizeaza sa mesteci putina guma ca sa nu ti se infunde urechile:*:*:*

| NedeFcSb a răspuns:

Eu am fost cu avionul in Barcelona, Paris, Antalya etc. Cand decolezi o sa ti se infunde urechile si o sa te simti ciudat putin... In rest e frumos. Sper sa nu ai parte de turbulente(adica avionul se zguduie putin) dar nu iti face griji nu se va intampla nimic.