| Pitic a întrebat:

In Grecia, Thassos, ma poate ajuta cineva sa găsesc o cazare mai sigura ceva mai aproape de plaja? Ceva recomandări?

Răspuns Câştigător
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Eu am stat in Potos. Daca ar fi sa ma intorc in Thasos, tot acolo as sta.

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Încă o dată îți recomand să te uiți pe amfostacolo.ro găsești tot ce vrei, iar dacă nu, poți să pui tu ce întrebări vrei și îți vor răspunde turiștii care au vizitat acele locuri.

| CuriousStuff a răspuns:

In Thasos toate sunt langa plaja, insula e relativ mica. Intereseaza-te la o agentie de turism, acolo au toate ofertele si vezi exact ce iti trebuie.