| madelf a întrebat:

In iarna, daca tot avem vacanta de 3 saptamani, m-am gandit sa vorbesc cu profii sa organizam o excursie in Miercurea Ciuc. M-ar interesa de pe acum cazarea, am cautat pe net dar am gasit oferte foarte scumpe: de la 90 de lei in sus pe noapte.
As vrea totusi ceva mai rezonabil, 20-30 de lei pe noapte, iar conditiile sa nu fie cine stie ce, deoarece vom sta 2 nopti.

1 răspuns:
| robertpaul a răspuns:

Numai sa gasiti la oameni, prin vecini sa stati la pretul care-l doresti.Altfel nu vad.E cea mai friguroasa zona in Miercurea Ciuc din toata tara.