| AndreeaAncuta a întrebat:

In Mamaia au voie minori in cluburi? Am 2 prietene care nu au inca 18 ani si vrem sa stim daca are rost sa luam bilete la Mamaia, daca nu la Costinesti? tongue raspundeti va rog sa stiu unde sa iau biletele.tonguetonguetongue

Răspuns Câştigător
| Daviiiiiid a răspuns:

Hey, poti trebuie sa ai 14 ani ca sa intri untr`un club de pe litoral, oriunde ar fi el.Deci puteti intra. Dsitractie la maxim. MAXIM am spus:*laughing!

4 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Teoretic un minor nu are voie in nici un club in care se servesc bauturi alcoolice si tigari, fara un insotitor major. Practic nu se mai uita nimeni la varsta, daca au peste 15 ani, sunt putine cluburile in care nu au voie. distractie placuta la vara

| gHioo a răspuns:

La unele trebuie sa ai doar 14 ani, la unele!

| Ildiz a răspuns:

Sunt din Cta si iti zic ca depinde de evenimentele care se tin. In mare parte gen 80% da, au voie si minorele dar mai sunt cazuri in care invitatii si eventimentele sunt gen "streaptease" etc. si acolo nu au voie.

| MFShui a răspuns:

Eu nu prea cred ca intreaba nimeni de buletin. De buletin te intreaba pe la Liberty Parade, in rest, nu tin minte sa ma fi intrebat!