| anonim_4396 a întrebat:

In Mangalia nu se inchiriaza apartamente pe termen lung? Ca am tot cautat pe OLX si degeaba, numai in regim hotelier gasesc. (Pentru o luna - doua pretul ar fi f.mare)

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Ca locuitorul ar frumosului oras numit Mangalia, iti spun cu certitudine ca se gasesc. Ajunsa aici, poti sa intrebi la agentiile imobiliare, poti cauta (pentru ca sunt) anunturi prin oras sau poti lua legatura cu hamalii care stau vara prin zona garii cu scopul de a inchiria.

1 răspuns:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

In sezonul estival nu-ti inchiriaza nimeni pe 2 luni cu 200 de euro; pune-te in locul proprietarului si vezi daca iti convine