| alexalexandrusincerul a întrebat:

In noaptea de Revelion se inchiriaza doar pentru grupuri mari daca vrei cazare la munte? Sau exista si exceptii si se pot caza si 1, 2 persoane In 1 camera? Gasesti si la pret normal sau numai la preturi mai mari ca de obicei?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Unitățile mari de cazare închiriază și câte 1 camera. In zonele turistice o să găsești doar la suprapreț

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La hotel, da.

| ROB3RT89 a răspuns:

Nu stiu daca mai gasesti acum, e cam tarziu.
Gasesti si o camera iar pretul difera in functie de zona!

| IarsiIar a răspuns:

De fapt ce vrei?
Cazare, sa dormi, gasesti la hoteluri si pensiuni. Exista camere cu 1, 2 sau 3 paturi. Insa acum e cam plin peste tot si preturile au sarit mult.
Insa daca vreti pentru petrecere, se inchiriaza cate o cabana intreaga. Ca veti fi 2 sau 20, tot atat platiti.