| seashells a întrebat:

In perioada 26-28 august o sa plec la mare in statiunea Mamaia si sunt interesata, daca stiti cumva, sa-mi recomandati niste locuri de cazare, eventual vile sau pensiuni, care sa arate bine si sa aiba toate facilitatile, sa fie aproape de plaja, ar fi super daca ar avea si o piscina. Ma gandesc ca sigur sunt si alte locuri decat cele pe care le-am gasit pe internet, si nu prea imi place sa umblu dupa oamenii cu chei de pe strada big grin Mi-ati fi de un real ajutor. happy

2 răspunsuri:
| ArshavinWilshere a răspuns:

Pai..depinde si de ce buget ai. Adica daca vrei cum ai spus tu, sa aiba toate facilitatile..ba chiar si piscina nu stiu exact.dar, oricum sunt multe locuri frumoase. Care nu sunt nici la un pret asa de mare..trebuie doar sa cauti. Adica sfatul meu este sa vezi tu cu ochii tai ce-ti place si ce nu...adica cand ai ajuns acolo nu trebuie sa stai dupa samsari.du-te si tu pe la toate pensiunile si vilele si cand vei gasi locul care iti place, acolo sa ramai. Scuze ca nu te-am prea ajutat.dar asta este sfatul meu..pe care il voi urma si eu cand voi merge pe 14 august la Eforie Nord! Bye :*

| seashells explică (pentru ArshavinWilshere):

Mersi oricum! Distractie placuta :*