| Yhg a întrebat:

In Ploiesti, cat iti ia un taxi de la spitalul județean la Ploiesti shopping city?

Răspuns Câştigător
| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

10-15 lei

1 răspuns:
| Bizon95 a răspuns:

Ploiestiul e FOARTE mic (comparativ cu Bucurestiul) insa de cate ori am mers cu taxi-ul in orice oras din RO am platit cel putin 10 lei, tariful (evident) difera de cel din Bucuresti
chiar in Brasov am mers 3 strazi mari si late ca aveam bagaj si nu stiam exact unde sa ajungem si voiam sa bajbaim, si tot 10lei am platit