| Larix a întrebat:

In primul rand, as vrea sa imi cer scuze pentru categorie, dar este urgent. In al doilea rand as vrea sa va intreb pe cei care au mai fost in Turcia, daca trebuie sa am o anumita vestimentatie ( mai precis daca am voie sa port pantaloni mai scurti de genunchi)? Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Poti sa mergi cum vrei, esti turista. E minunat Istanbulul. Abia astept sa ma reintorc.
Daca vrei sa intri in moschei, ai nevoie de ceva in cap, un sal, si o fusta lunga. atat.

9 răspunsuri:
| tenutza a răspuns:

Depinde de zona in care mergi. Din cate stiu eu, in statiunile turistice poti sa mergi cum vreei tu

| Larix explică (pentru tenutza):

Merg langa Istanbul, dar cel mai probabil il voi vizita si pe acesta! Iti multumesc oricum happy

| Larix explică (pentru tenutza):

Merg langa Istanbul, dar cel mai probabil il voi vizita si pe acesta!

| Larix explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Deci sigur nu se leaga nimeni de mine? tu ai purtat pantaloni scurti fara probleme? Iti multumesc frumos pentru sfaturi.:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Larix):

Nu se leaga nimeni de tine. Esti turista! Plus ca e o tara laica. stai linistita, Poti sa porti ce doresti.

| madalinamadu a răspuns:

Te poti imbraca cum vrei, acum o luna am fost si eu si nu a fost nici o problema. Distractie placuta!:*

| Larix explică (pentru madalinamadu):

Multumesc happy:*

| madalinamadu a răspuns (pentru Larix):

:*

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

E bine cat mai decent, sunt totusi o tara musulmana si informeaza-te daca mai sunt incidente cu manifestanti