| roxanaaa a întrebat:

In vacanta de vara. unde ati prefera sa mergeti?; d. funda pentru cel mai int. >loc; d

Răspuns Câştigător
| Ryuzaki a răspuns:

Undeva departe, fara politie.Serios, trebuie mereu sa apara un burtos idiot sa dea amendaangry. Ma duc dupa pe o insula sa-i dau foc lui bunica-mea! rolling on the floor

15 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Madalyn a răspuns:

Vacanta de vara vreau sa mi-o petrec calare pe bicicleta strabatand Carpatii Orientali si cei Meridionali big grin

| haiZI a răspuns:

Pe o insula pustie cu partenera.

| baru a răspuns:

Sall. In Tibet, la calugarii, saolini. Sa stau o luna, pentru a ma incarca cu energie. Pa!

| Papadopolina a răspuns:

In bulgaria la nisipurile de aur

| oVeveritzaDulcexD a răspuns:

La mare intr-o alta tara laughing

| cclexa a răspuns:

Buna, pai as vrea sa merg la o cabana, intr-o padure cu rauri curgatoare, la aer curat, cred ca se vor pierde acestea,

| dreamout a răspuns:

Oriunde, numai acasa nuhappy
mi-ar placea sa merg intr-o excursie cu prietenii asa, prin tara, in lucuri uitate de lume.sa mai uitam probleme:p
Sau intr-un loc cu zamadaday dreamingday dreaming. ce e mai frumos decat zapada (chiar si artificiala) vara:X
mi-ar placea de asemenea sa vizitez Franta. Sper ca voi merge:X.in Turnul Eiffel, pe Coasta de Azur.:X:X.sa pap "fromaj"hee hee, sa beau vin:X etcwinking

Si mai vreau sa merg pe Luna, apoi pe Marte.si pe Plutohee hee, sa intalnesc un extraterestru frumooossbig grinbig grin, si sa facem copii extraterestriirolling on the floor
Glmhappy

Dar cred ca, o sa merg la mare, sau la Felix(ca si vara trecuta), pentru ca e crizahee heehee hee si nu mai iesim odata din eatongue. Dar ma multumesc cu orice loc, atat timp cat o sa ma distrez si sunt cu persoanele dragi mie:X

tu unde o sa mergi?:X

| AnnY98 a răspuns:

Eu as vrea sa merg israel, unde calaresc camile si sastau la plaja la apa si pe la tot felul de magazinewinkinghappybig grintongue

| dariamaria1999 a răspuns:

In turcia este un loc foarte frumos in antalya.

| DeeaOcHiSoRyCaPrUi a răspuns:

Egipt(ai multe de vizitat aici), Turcia, Paris...
Si in Tara:la mare, la Delta, la Baile Felix, etc.

| DidudicaDi a răspuns:

Ba ce minciinosi cum poti sa ii crezi roxanaaa?

| spike625 a răspuns:

Pai in SUA prin orashele mari(new york, chicago, LA...)

| unknown3243 a răspuns:

Venetia-Venezia.

| LauraFll a răspuns:

Tot in centru ' la noi in craiovarolling on the floor))

love struck