| teuta99 a întrebat:

Incearca sa mergi de craciun sau revelionin BUCOVINA(la VAMA)! un indemn de la o agentie de turism pentru mama si tata!
Ce credeti? Sa mergem? cand?

Răspuns Câştigător
| alexa_7084 a răspuns:

Pai eu una am aflat de la prieteni ca e foarte frumos. Adica in locul unde au fost ei se numeste Conacul domnesc si e in Suceava...Foarte frumos este locul am vazut fotografii.Deci desi e mai scump e o zona frumoasa care merita vizitata plus ca are si atatea atractii turistice...Merita sa mergi

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte scumpe revelioanele in Bucovina am citit si eu pe net, scumpe.

| teuta99 explică:

Da patru persoane chiar foarte mult si o sa te amuzi cand sti acum ca am 9 ani nu?