| alexx22 a întrebat:

Intre a lucra si a trai in USA versus UK, ce varianta ati prefera?

Răspuns Câştigător
| ioana445 a răspuns:

Sa vedem! avand in vedere ca nu am ajuns inca in nici unul din aceste locuri, dar stiind ceva despre ele prefer USA

9 răspunsuri:
| Alina_2047 a răspuns:

Pentru mine USA.
Tot timpul a fost visul meu sa ajung acolo.

| RainboyDash a răspuns:

A trai, UK, america e varza

| WR104 a răspuns:

UK, logic.esti platit in lire, esti mai aproape de casa.mult mai multe avantaje

| cristi112233 a răspuns:

Usa

| aNonim_4610 a răspuns:

Clar ca UK, mereu as vrea sa fiu acolo

| Walker a răspuns:

UK este o tara mult mai linistita fata de USA si este mai aproape.
Ar mai fi avantaje dar cred ca iti dai tu seama de restul

Numai bine,

| alexx22 explică:

Tocmai, ca in UK, ma gandesc la faptul ca romanii au niste restrictii pe piata muncii si nu sunt foarte bine vazuti.In USA, daca esti cu acte in regula, nimeni nu e interesat daca esti roman.

| liviubat a răspuns:

Mi-ar fi greu sa ma hotarasc...as alege SUA pentru ca as fii cat mai departe de Romania, dar as merge si in UK pentru ca este o tara frumoasa, locuri de munca bine platite si multa bere buna

| Razvan a răspuns:

UK, categoric.Nu aş părăsi Europa pentru a mă avânta peste Ocean