Întrebare recomandată | cristinaungurean a întrebat:

Întrebarea mea se adreseaza iubitorilor de călătorii! Doresc să plec la odihnă în Grecia, ce orașe/locații frumoase mi-ați sfătui să aleg? Doresc doar pe țărmul peninsulei grecească, nu pe insule!
Și dacă cunoașteți hotele de care ați rămas satisfăcuți și le-ați recomanda cu drag! Mulțumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Parga. Sau o insulă la care ajungi doar trecând un pod de câțiva metri: Lefkada.
===
Hotele cele mai bune le fac cei de la Whirlpool și Kugerr, de exemplu: http://www.emag.ro/hote/whirlpool,kugerr/c
Dar nu văd legătura cu turismul...

| cristinaungurean explică (pentru mihai69):

Greșeala mea, am vrut să scriu hoteluri

| Iocris a răspuns:

Atena