| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a întrebat:

Japonezi și chinezi chiar au sânii mici și mă refer la cei cum ar veni get pe get nu „ corcituri ".

Răspuns Câştigător
| Hassel a răspuns:

Da, rasa galbenă are ca şi caracteristică sânii mici. E ceva relativ, fiindcă tipa cu cei mai mari sâni naturali din lume e japoneză. În acelaşi tipar se înscriu şi femeile din Africa sahariană.

4 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

Şi ce treabă are asta cu categoria "turism"? Te gândeşti să călătoreşti în Asia pentru a face un studiu pe tema mărimii la sutien a asiaticelor?
De fapt... care e întrebarea ta?

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ explică (pentru yellowalien):

Scuze pentru uitare semnului : „? " uitat de la sfârșitul propoziției. Și poate mă gândeam să fac o excursie și voiam să știu dacă o să văd ceva frumos.

| onasis1961 a răspuns:

DA! In general asiaticele prin structura lor anatomica au sani mici mijlocii, dar ca la orice lucru mai sunt si exceptii, uitate la postere cu femei din Asia.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

In afara de? ai mai uitat si ceva i, dar femeile ii au mai mari