| viki98 a întrebat:

Kum vi s-ar parea o exc la Paris? Nu ar fi de vis?

7 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

De unde bani?

| LittleYoyo a răspuns:

Sincer, nu mi se pare de vis happy. Am fost la Paris de 3 ori si. nu am plans ca plec de acolo laughing. Recunosc, este un oras fantastic *_*.

| loricel a răspuns:

Ooo, ba da.

| alwaysStyles a răspuns:

Cum sa nu. sa te plimbi in capitala modei, a parfumurilor. dar cel mai frumosi sunt tipi cu accent

| DauRaspunsuriBunePeTPU a răspuns:

Eu am fost in Paruis d e2 ori si crede-ma ca e super1 am vizitat tot ce era interesant, am fost si la Disneyland etc. Ar trebui sa te duci si tu pe acolo pentru ca e cel mai tare oras!big grin:p

| Jeny1 a răspuns:

Eu una nu cred că e,, cel mai tare oraș´´cum s-a exprimat cineva.
Ar fi de vis doar dacă rămâi cu visarea. Dacă faci ceva să îți îndeplinești,, visul´´ai să fii tu cea care poate spune exact ceea ce crezi tu despre. Și asta după ce vei avea termeni de comparație(adică ai să vizitezi și alte orașe). Succes, și să nu rămână doar un vis!

| veronica a răspuns:

Parisul e un vis de unu singur, am fost de 2 ori si m-as mai duce cu prima ocazie, ai atatea de vazut ca nu-ti ajunge timpul, numai in disney ai mevoie de 4 zile cel putin si daca vrei intr-adevar sa cunosti parisul trebuie sa-l vezi bine ziua si f bine noaptea e un vis, ai impresia ca sunt 2 lumi diferite care jum dorm ziua si sunt treji noaptea si jum traiesc numai ziua, e f intesesant si romantic, macar de ar putea toata lunea sa vada parisul doar o data, merita sincer