| BudaMan a întrebat:

L.A este un loc bun de locuit? Adica ma atrage foarte mult plajele,cladirile,oamenii,muzica lor,cultura lor, relieful etc.

7 răspunsuri:
| Burner94 a răspuns:

Daca stii sa vorbesti engleza, e un loc foarte frumos happy

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Daca te atrage du-te1

| andrei1237 a răspuns:

Este un loc bun de locuit.Dar trebuie sa stii bine sa vorbesti engleza.

| ZambetDeGheata a răspuns:

L.A nu e chiar cel mai frumos oras din lume...e o mare adunatura de autostrazi, zgarie-nori si vedete

| pietrean a răspuns:

Nu am fost acolo, dar daca te ATRAGE(corect:"ATRAG")plajele oamenii, muzica, cultura, relieful, trebuie sa-ti placa obligatoriu si MUNCA!

| SüßesHäschen a răspuns:

Ehhh si tu esti atras/a de America ca si mine prima data am vrut sa ma mut in Denver(Colorado), dar cand am aflat ca am niste rude in L.A acolo vreau sa ma duc este un loc foarte bun si frumos...dar trebuie sa stii si engleza la perfectie, dar si viza se obtine greu asa cred eu. Sper ca te-am ajutat big grin

| Mihaela1964 a răspuns:

Cred ca-i bun de locuit, oamenii care populeaza Los Angeles-ul vad ca supravietuiesc, tu ce crezi?