| viatadecacatt a întrebat:

La 8:30 incepe dansez pentru tinebig grin. Voua va place? Mie sincer chiar imi place. m-am uitat mereu la el din primul sezon si pana in prezent.

12 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

E suuuuuuuuuuuper :X o data si eu am vrut sa ma inscriu dar nu avea rost :-si; X:X:X:X mersi ca mi-ai zis :X esti o skumpah!

Kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Si mie imi place. De abia astept. Noile stiluri sunt impresionante, si chiar as vrea sa vad vedetele dansand. Fac referire mai ales la Monica Columbeanu.

Pa-pa!

| Nemesis_9263 a răspuns:

Oui... c'est magnifiquewinking

| AvalohAlyn a răspuns:

M-am uitat la primele 2 sezoane dar acum m-am cam plictisit. E frumos intr-adevar dar dureaza mult si poate de asta nu ma mai uit in prezent.

| inna a răspuns:

Waste of time...

| CristineDelaruss a răspuns:

Uu:X dja a inceput :X

| daniDeeDee a răspuns:

Columbeanca iese prima. Pariu!hee hee

| Irina a răspuns:

Multumesc ca mi-ai amintit.

| albastrel a răspuns:

E publicitate acum tongue

| Sperietoarea a răspuns:

Sincer nu ma uit dar un episod mi-placut 1 numai acesta.

Janina
| Janina a răspuns:

O tipa de la mine din oras a participat.si a bagat o mincina. tatal ei nu era paralizat... ea era o fata usoara, o vedeam mereu in cluburi beata pe mese. Cu banii de la concurs si-a luat masina si haine scumpe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi place foarte mult.m-am uitat de cand a inceput, cel mai mul ma uit pentru ca este liviu varciuuuu sh imi place foarte mult de el