| emigranti in tenerife a întrebat:

La ce ai renunta ca sa stai intr-un apartament cu balconul deasupra marii?
http://emigrantintenerife.info/......0-de-euro/

Răspuns Câştigător
| mirella_4348 a răspuns:

Cred ca la tot, daca mi as gasi si un job acolo

5 răspunsuri:
| cornculapte a răspuns:

Offf la multe. Doar ideea ca as avea ocazia sa cunosc oameni noi imi surade. In momentul asta e tot ce am nevoie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mama ta

| CiprianZisSpartanu a răspuns:

Frate iti multumesc mult datorita intrebarii tale am aflat de Los Cristianos si maine ma mut acolo te pup

| kas a răspuns:

Daca vrei zboruri ieftine pentru clientii tai, chiar si in sezon, suna-ma, gasesti datele mele de contact pe www.kas-afaceri.ro Poate discutam si despre un parteneriat

| ioanacristea a răspuns:

Da, sigur ca as locui acolo. Momentan locuiesc intr-un apartament din Bucuresti. L-am cumparat acum putin timp si acum ma bucur ca i-a crescut valoarea. L-am luat super ieftin de pe Flatfy ( aici https://flatfy.ro/apartamente-de-vanzare-bucuresti ) Super site-ul, recomand.