| LoveAnimepsimagirl a întrebat:

La hotel se plateste pe zi sau pe luna?

Răspuns Câştigător
| matesanosa a răspuns:

Asta este cea mai tare daca ai platii la luna s-ar numi chirie frate! la hotel se plateste la zii! dar sunt cazuri unde platesc firmele (ex cand esti in delegatie) dar in cazul acesta firma atare trebuie sa aiba un acord cu hotelul respectiv si ii trimite factura la sfarsitul lunii in acest caz se plateste la luna

8 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Întreabă parlamentari cum plătesc, pe zi sau pe lună!happy,; D

| catablondu a răspuns:

La hotel se plateste pe zi.

| marcous a răspuns:

Nu se plateste nici pe zi nici pe luna. Se plateste pe noapte.

| TroolGheoerghe a răspuns:

Pe zi.

| LoveAnimepsimagirl explică:

Nu se vede ca am dat deja un raspuns castigator? raised eyebrows

| TaviMen a răspuns:

Pe zi! lool!

| MaraciucaSefu a răspuns:

Se plateste pe zi, normal