| VivaPitikk a întrebat:

La mare sau la munte? fundita

Răspuns Câştigător
| NuAmHabar a răspuns:

La mare, consider ca e mai frumos, pentru acolo e soare si eu iubesc soarele, e si apa daca ti - prea cald, sunt multe locuri de vizitat, parcuri de distractii, delfinariu.Deci eu zic ca la marewinking

20 răspunsuri:
| MillyMarinelaFlorin a răspuns:

Mare ca e soare si e frumos

| didi66 a răspuns:

Eu as alege marea findca poti sa inoti. Stiu ca si la munte te poti bronza si e foarte frumos dar daca e vara as prefera marea.

| MadyLuz a răspuns:

La mare love struck love struck love struck

| sandy a răspuns:

La munte este frumos în orice anotimp.

| ihaterain a răspuns:

Mareeelove struck

| Ganduri albe a răspuns:

Apa, soare, baieti favoritele mele deci MARE love struck

| Bubu a răspuns:

Amandoua; x

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer amandoualove struck
Poate ca de mare m-am plictist ca stau in constanta si abia astept sa ajung la munte, dar cu siguranta ca daca as fi stat la munte mi-ar fi placut la mare

| evelin_1888 a răspuns:

Marelove struck

| boy_cristi a răspuns:

Mare

| Someone_1110 a răspuns:

La mare e frumos doar vara (ma refer la Romania, nu la cei care se duc de Craciun in Hawaii unde sunt 35 grade, in timp ce noi congelam), dar la munte poti merge in orice anotimp.Asa ca vara la mare, iarna la muntebig grin

| ׺°”˜`”°º× a răspuns:

Am fost si la mare si la munte. si mai mult mi-a placut l mare.ai mai multe lucruri de facutlove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La munte.

| cerculetezburatoare a răspuns:

La mare, eu stau la munte si sunt satula de el happy, mai putin iarna

| shtephie a răspuns:

Amandoua:X La mare merg vara si la munte merg iarna happy

| SweetAngelCry a răspuns:

Mare, soare, plaja dar nu in Romania.

| Flav a răspuns:

Abia am venit de la munte, in cateva ore plec si la mare cateva zile dar sunt sigur ca, indiferent de distractia de acolo, tot muntele imi va place mai mult.hee hee

| Psihiatra a răspuns:

La deallaughing

| Ysha a răspuns:

La mare ca e mai cald

| Luv you a răspuns:

Mare