| MADALINAAAA a întrebat:

La mine la scoala se face o parada a europei, iar fiecare cls reprez cate o tara.cls mea reprez danemarca.pe net nu prea am gasit informatii folositoare.stiti cumva daca au un costum national, k noi? adica in ce sa ne imbracam pentru aceasta defilare? aveti idee? mersi mult

Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Pana la costumele populare, ce spui de pulovere, caciulite, cani cu ceai si nu uitati de Hamlet, printul Danemarcei..."afi sau a nu fi, aceasta-i intrebarea"...hai lasativa imaginatia sa "patineze", doar va aflati brrr...intr-o tara rece!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da au un costum national

| yo_6460 a răspuns:

Mda.am si eu nevoie de 1 costm big grin