| AvalohAlyn a întrebat:

La munte sau la mare? Unde va place cel mai mult si de ce?

Răspuns Câştigător
| Vlach a răspuns:

La munte, unde aerul curat parca iti absoarbe toate grijile iar adierea de vant care reuseste sa intre printre brazii inalti de zeci de metrii itiaduce mirosul proaspat al muntilor si apa de izvor, care se gaseste din 500 in 500 de metrii este curata ca lacrima, nu ca la mare unde sunt o groaza de tarabe care vand mancare stricata, sunt vaduve negre care iti pot face probleme serioase, te intepi in scoici, sunt o groaza de oameni care arunca mizerie oriunde si se urineaza oriunde in mare+riscum sa fii tras de curenti in larg si sa te ineci

8 răspunsuri:
| Petru_Micu_1971 a răspuns:

La mare fiindca ador sa inot si sa stau in soare happy

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ambele locuri sunt frumoase.
Pa, pa.

| jumpno a răspuns:

Sincer depinde. Daca iti place galagia si apa du-te la mare. Daca iti place linistea si relaxarea spirituala atunci la munte. Depinde cum iyi place mai mult. Si depinde si ce statiune alegi. Mie sincer imi place mai mult la mare. Dar la mama la munte. Fiecare cum i place. Depinde si starea da de spirit. Si depinde si locatia unde esti si pana unde mergi (daca vrei sa nu cheltuiesti)

| ShadoWCrist a răspuns:

Munte.Imi place sa excaladez.

| KaTaa1234 a răspuns:

Buna depinde ce-ti place tie daca-ti place mai mult distractia la mare daca relaxarea munte...

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

La munte

- Aer mai curat
- Mai racoare
- Mai liniste
- Mai putini cocalari
- Fara Mazare

Si la mare este superb dar nu in Romania. Litoralul romanesc e infectat.

| cuvant a răspuns:

La munte... Intotdeauna ai ceva de descoperit, intalnesti oameni de treaba si poti socializa usor. In acelasi timp liniste si aer curat fara cheltuieli exagerate

Răspuns utilizator avertizat