| anonim_4396 a întrebat:

La ryanair imi cere document de covid. Ce se intampla daca dau completeaza mai tarziu? E neaparat de completat? Nu pot sa las gol acolo si sa merg asa? Nu am chef de probleme in ultimul moment la aeroport dau funda

4 răspunsuri:
| haileewatson a răspuns:

Trebuie sa verifici restrictiile din tara unde vrei sa calatoresti. Ryanair iti pune la dispozitie acea casuta de pe site/aplicatie, dar cand ajungi la aeroport o sa-ti ceara document covid daca tara unde calatoresti necesita document covid pentru intrare.

Din fericire, nu prea mai exista restrictii. Dar sfatul meu e sa intri pe mae.ro sa verifici.

| anonim_4396 explică (pentru haileewatson):

Pe mae scrie ca nu sunt, doar ca imi apare acolo si m-a pus asa pe ganduri

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce covid nu mai completa ca nu ti trebuie nicaieri de covid

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu stiu, ma lasa sa dau mai departe dar nu vreau sa ma gasesc cu o surpriza si sa vad ca nu ma lasa la check in ca nu am certificat