| Darius123456 a întrebat:

La vama este semnal la telefon?
Mai exact Ungaria cu Romania

11 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Romania nu are vama cu Ungaria. Este doar punct trecere frontiera. Daca gasesti un singur vames acolo eu imi tai gatul. Cat despre semnal, depinde pe unde treci. La Salonta nu este semnal. La Bors si Varsand este.

| darrio2007 a răspuns (pentru Salontanul):

Sunt doi. La fiecare peron. Român si ungur.
P.S. Mai pastreaza-ti gatul. Nu merita sa-l tai doar pentru atat.

| Salontanul a răspuns (pentru darrio2007):

Sunt doi politisti de frontiera nu vamesi. E o diferenta. Asa ca stai linistit nu resusesc sa-mi pierd capul. Politisti: http://www.giurgiuveanul.ro/......vezi-aici/
Vamesi (cei pe care scrie Customs/Douane): http://www.opiniatimisoarei.ro/......08/02/2011

suntserios
| suntserios a răspuns:

Iar la i pierdut pe frate tu? sau pe maica ta?

| Gonrax a răspuns (pentru suntserios):

Cum naiba ești tu rank 4? Că în niciun caz nu meriți.

| suntserios a răspuns (pentru Gonrax):

Ma doare in pix ce crezi tu. Pune mana citeste intrebarile omului si ai sa afli cu ce spameaza el TPU

| Bogdan2304 a răspuns:

Da

| BoDoGFX a răspuns:

Da ai semnal

| Costi_Savu_1998 a răspuns:

In Terminal DA, dar cand treci de prima parcare din Ungaria si te duci spre MCO nu o sa mai ai

| Darius123456 explică (pentru Costi_Savu_1998):

Din MCO cat o sa dureze partea fara semnal?

| ArnoldFCSB a răspuns:

Da