Întrebare recomandată | AlleyStar a întrebat:

La vara merg in Bulgaria, in statiunea Nisipurile de Aur. Stiti cateva obiective turistice prin apropiere (la maxim 100 km), in afara de Balcic? Cum vi se pare Hotelul Slavey?

5 răspunsuri:
| Dr3yga20 a răspuns:

Te-aș băga în *** dar mă abțin. România cum e?

| pietrean a răspuns:

NU ai ce vizita! Iar hotelul, ce sa-ti spun? A fost baiatul meu cu familia si nu i-a placut de loc:mancare putina si rea(si nu este mofturos), parcare f mica.Eu te-as sfatui sa renunti la idee, daca nu ti-ai luat bilet. Daca da, asta e; nu esti nici primul, nici ultimul care ia plasa! Si apoi, depinde de tine ce iti place si cum te acomodezi!

| Dyana1603 a răspuns (pentru pietrean):

Nu neaparat.Eu am fost la un hotel foarte bun in Balcic.

| Florincrap a răspuns:

Ai putea merge la Nesebar, e supranumit "Perla Bulgariei".

| Dyana1603 a răspuns:

Nu stiu distanta exacta, dar la Albena este o plaja minunata!