| TεaсhMεHoωToDomε a întrebat:

La vara plec in Muntenegru, in Budva.
Care stie cum e acolo? Raspundeti numai daca ati fost! Merita?
Ma duc doar pentru ca parintii mei au gasit o oferta buna acolo si au mai fost niste prieteni de familie (n-am incredere in ei ca asa au zis si vara trecuta ca nu stiu unde ii fain si nu a fost straight face )
Multumesc Anticipat

Răspuns Câştigător
| LaviniaT a răspuns:

Eu zic ca e frumos, a fost o prietena de-a mea si am vazut pozele.Acum nu stiu pe unde ai mai fost tu, poate ai umblat prin locuri mult mai frumoase, dar totusi merita vazut si la Budva.