| Daria356 a întrebat:

La vara voi face o excursie cu parintii.ce sa aleg dintre Palas Mall Iasi si mare? laughing

Răspuns Câştigător
| Gafar_Merdan_1968 a răspuns:

Eu sunt din Constanta... Si sa spunem ca stiu ceva despre mare, si iti recomand cu drag marea, mai ales Constanta, ai multe de vizitat : muzeele de arta (avem doua), marele si cunoscutul Cazino si plaja acestuia.
Eu iti recomand "Plaja Modern" deoarece este mai curat si mai frumos.
Daca vrei mai multe informatii(hoteluri bune, case de vacanta si locatiile plajelor si atractilor turisticeimi poti scrie mesaj privat pe TPU.
Vacanta placuta! happy

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Hahaha, tu chiar vrei sa te duci in vacanta la malll? pe bune?

| Daria356 explică (pentru suntserios):

Vreau sa vizitez si Iasul.

| Iustip a răspuns:

Eu zic sa mergi la mare.Iti spun eu ca nu prea ai ce sa vezi la Palas Mall(am fost si eu si nu mi-am cumparat decat o prajitura cu ravas la 50 de bani). Desi ador Iasul, cred ca o vacanta la mare e mult mai potrivita si distractiva.winking

| dragodana a răspuns:

Salut! Ce iti doresti mai mult? Eu recomand marea.Indiferent ce statiune.

| Daria356 explică (pentru dragodana):

Am ales marea laughing