| AaAaAaAaAaA a întrebat:

Lady popular-am o problema, am 2 conturi care nu am nicio legatura unu cu altul(ambele nivel5) si cand vreau sa le pun la provocari zice ca nu se pot infrunta pentru ca au aceias adresa IP. Ce inseamna asta?

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Inseamna ca se vede ca conturile sunt facute de pe acelasi calculator. Se se vede ca esti una si aceiasi persoana, chiar daca ai 100 de conturi.

8 răspunsuri:
| judgement a răspuns:

Ip-ul este adresa ta de internte (ca adresa de acasa), nu poti sa faci infruntare pentru ca sunt amandoua facute pe aceeasi adresa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu... dar stiu ca e frumos jocul:X:Xma joc de doua zile am level 2 si nu pot sa intru pe pk si sa nu ma joc pe Lady popular...:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica nu poti juca cu doua conturi care sunt ale tale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi.am facut 5 conturi intr-o saptamana rolling on the floor)
e mistoo jocuwinking

| UnUrsuletsMaiMic a răspuns:

Pai pe lady popular din cate stiu nu ai voie sa iti faci mai multe conturi. cu atat mai putin sa ai o legatura intre ele happy

| alinuytza a răspuns:

Asta e cea mai mare problema ca am 3 cont laughing))dar tot ce trebuie sa stii e ca nu poti vota de ex:cont 1 voteaza pentru cont2 si nu iti poti provoca celalalt cont

| AaAaAaAaAaA explică:

Nu este facut pe acelasi calculator, numai ca am mai intrat de vreo 2-3 ori pe acelas...cred ca asta e...

| Alina_Diana_1993 a răspuns:

Inseamna ca ai 2 contur pe acelasi PC sau laptop