| anonim_4396 a întrebat:

Locuieste cineva in Australia? Sau are cineva rude care s-au mutat acolo? Cum este viata, lumea, mentalitatea oamenilor? Merita sa te muti definitiv acolo? Cum este viata in Sydney?
Voi daca ati avea curaj si ceva cursuri de calificare si o facultate recunoscuta international unde v-ati muta?
http://www.emigreaza.info/ ma pune pe ganduri.
In romania nu se mai pune pret pe educatie, respect si dezvoltare.

4 răspunsuri:
| LoveMusic a răspuns:

Hmm. thinking
Toată lume are defecte, nu vei găsi ţara perfectă niciodată.
Dar încercă.
Eu nu te pot ajuta fiindcă nu am experienţă happy

| esy72bj a răspuns:

Cred ca tu doar vrei sa-ti faci reclama mascata la acest site.
Site-ul pe care l-ai postat, de fapt raspunde exact la intrebarile pe care ni le adresezi tu noua.

| LoryM22 a răspuns:

Nu, acest site te indruma sa te duci in Australia, eu vreau sa cunosc oameni care stau acolo si experientele lor, nu am de unde sa stiu cum e viata acolo, vreau sa aflu parerile celor care s-au dus acolo si despre site.

| LoryM22 a răspuns:

Subiect inchis