| popescul a întrebat:

Luna trecuta am ajuns in Baneasa pentru prima data, crima si pedeapsa, numai aeroport nu zici ca e. Aglomeratie, bagaje trantite si nu mai comentez de ce oameni sunt pe acolo
Asa ca acum Otopeni scrie pe mine. dati-mi si mie o oferta buna pentru Milano, am cautat la tarom si alitalia, dar e cam scumput. Site-urile de bilete de avion am impresia ca au comision cam mare

1 răspuns:
| 10razzy20 a răspuns:

Eu am fost si pe Otopeni si pe Baneasa si nu pot spune ca e mare diferenta. Daca vrei preturi bune (mult mai bune ca pe Tarom) gasest pe BlueAir si pe WizzAir doar ca nu pleaca de pe Otopeniwinking