| PsychoDLight a întrebat:

M-ar interesa ceva preturi pentruchirii la apartamente/garsoniere in Grecia (de preferabil Salonic) pentru mai multe luni. Ideea este ca plec acolo o perioada, suntem doua persoane si cautam un loc sa stam, daca se poate si convenabil din pct de vedere financiar.

5 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Banuiesc ca ti-ai gasit de mult, oricum pentru altul care v-a vrea sa plece,,, chirile depind de fiecare sector din Saloc, de suprafata locuintei, daca e mobil sau nu (majoritatea sunt nemobilate)... preturile pornesc de la 120 euro in sus.

| PsychoDLight explică (pentru MihaelaDart):

Da.m-am si intors de atunci. Stii ca am si vb pe skype acum ceva vreme ca am vazut ca steteam cam in aceeasi zona in Salonic big grin

| MihaelaDart a răspuns (pentru PsychoDLight):

Asa este, la final mi-am dat seama cui i-am raspuns. happy
M-am mutat de mult in alt sector... de fapt de vreo 2 ori laughing...

| mickeye a răspuns:

Salonic e un oraș urât și aglomerat.Și totul e scump acolo.

Răspuns utilizator avertizat