| NeCunoscutul329 a întrebat:

Ma ajutati si pe mine va rog? Pentru cine e din Bucuresti. Ce metrou trebuie sa iau si de la ce statii ca sa ajung de la Arenele Romane(Str. Cutitul de Argint) la Terra Park(Bulevardul Timisoarei). Nu conteaza daca trebuie sa merg putin pe jos. Dau fundita celui care ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Poti lua metroul de la Eroii Revolutiei e direct pina la statia Universitate si de la Universitate iei unul din troleibuzele 90 sau 91 de pe partea cu Universitatea-Facultatea de istorie pina la Terra Park sau autobuzul 268. ai aici si tramvaiele si alte autobuze care ajung acolo, poate mai stii tu daca e ceva mai aproape de tine, dar asa mi se pare cel mai simplu. http://www.terra-park.ro/info/cum-ajungi

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Poti intreba un paznic sau daca e casier in statie iti da o harta cu care te orientezi.