| Essencest11 a întrebat:

Ma intereseaza un bilet de tren din Vatra Dornei Bai H pana in municipiul Campina. Exista? Stiti ceva? Cat ar costa? un link la vreun site?

6 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

De ce nu dai tu CFR Călători și vezi singură? Tren direct nu cred că e, e nevoie să schimbi. Uită-te la ce trenuri sunt care pleacă din primul punct și vezi până unde ai putea merge, ca de acolo să iei altul.

| Essencest11 explică (pentru aliceinchains):

Am dat, nu da niciun rezultat. Cautam informatii suplimentare.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ti s-a dat link unde poti cauta, tren direct nu exista insa, trebuie sa schimbi vreo 3 trenuri

| Tinna666 a răspuns:

Intra pe site-ul de la cfr calator si poti baga acolo locul de plecare si locul de sosire, data cand vrei sa mergi si iti arata daca este tren pe ruta aia si cat costa biletul

| vladys a răspuns:

Cfr.ro...acolo iti selectezi ruta si ziua in care pleci