| Cosmin483 a întrebat:

Mă puteți ajuta cu niște nume de hotele din Iași. Vreau să găsesc o camera de o persoana, mică.

6 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Hotele?
Nu știu!
Da de Restauranturi nu întrebi?

| Cosmin483 explică (pentru gabicoo):

Pe alea le știu cam pe toate.

| Vântulalb a răspuns:

Hoteluri!
In ultima vreme, hotelierii s-au cam smecherit, u mai au camere cu un pat de o persoana. Cele "mai mici" sunt cu un pat matrimonial. Cauta pe Google maps "hoteluri Iasi" si iti va aduce mai multe. Apoi, alegi in functie de ce iti convine: pret, cartier, etc.

| Adbbmsh a răspuns:

Iti recomand sa verifici hotelurile disponibile aici:
https://www.booking.com/searchresults.ro.html?aid=356980; label=gog235jc-1DCAMowAFCB2lhc2ktcm9IIFgDaMABiAEBmAEguAEXyAEP2AED6AEB-AECiAIBqAIDuALzi_eABsACAdICJGZjYzYzZDRmLWQ2ODMtNDA4MS1hODVlLTEzOTdhODg2N2M3N9gCBOACAQ; sid=6d05b633a36cddd31d5dd2f84dec7452; dest_id=-1161664; dest_type=city; order=price&
Sunt deja ordonate de la pret mic spre pretul mare.
Sper ca ti am putut fi de folos! :D

| SPECTOGRAFIE a răspuns:

Hotelul Unirea, Hotelul Continental, Hotelul International

| Vântulalb a răspuns (pentru SPECTOGRAFIE):

Dar de Traian nu ai auzit? E si mai scump decat cele enumerate.