| LariiThau a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine? In vacanta de vara as dori sa merg undeva dar nu stiu unde... Idei? Dau Funda. :* big grin

Răspuns Câştigător
| adorciocolata a răspuns:

Uite aici oferte: http://www.europatravel.ro/index.php
Sper ca te-am ajutat!

11 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

Grecia in statiunea paralia katerinii---7 nopti cazare cu drum inclus dus-intors in jur de 200 euro--depinde de unde esti cu cat esti mai aproape de giurgiu e mai ieftin--in camera este minibucatarie dotata cu vesela completa si plita electrica--alimentele eftine---sau mic dejun si cina, 10 euro/zi.--- de unde esti? --firma international triumph gasesti pe google.

| Scherimuvi a răspuns:

Daca vrei in alta tara eu zic sa te duci la roma Italia sau paris franta daca vrei in tara munte sau mare

| Vichtory a răspuns:

La mare, bunici, munte:d
funda?

| Autumnfeelings a răspuns:

Poti merge in:
In Japonia
In Germania
In America
In Spania
In Turcia
In Franta
sau chiar la noi in tara(la munte,la mare,la dunare, la bunici, si in multe taberi.)

Răspuns utilizator avertizat
| spike625 a răspuns:

E chiar super in praid...am fost si eu si pot sa spun ca merita

| m97 a răspuns:

Eu iti recomand Muntii Apuseni.Arata minunat.Merita sa incerci.happy

| Anesia27 a răspuns:

Daca cauti ceva mai ieftin .Grecia.Paralia Katerini.

| caian a răspuns:

Eu zic ca monaco sau anglia ar fi super misto! e super tare in anglia la skegness! oceanu e albastru ca in australia!

| tigrahid a răspuns:

Depinde de cati bani dispui si ce preferi: sejur sau circuit. Eu personal am fost vara trecuta la Barcelona si sincer, a fost cea mai frumoasa vacanta de pana acum. Daca te intereseaza iti pot trimite planul meu de vacanta.

| haness9 a răspuns:

Pai de exemplu poti veni la Sovata (acolo locuiesc eu) este foarte fain vara, iar poti sa mai vizitezi si salina de la praid, pastravaria de la Campul Cetatii si poti merge cu mocanita de a sovata la campul cetatii, iar pe langa toate astea sovata este o statiune plina cu la curi sarate(lacul ursu) chiar ti-as recomanda