| anonim_4396 a întrebat:

Ma puteti ajuta va rog cu o lista de zone turistice frumoase si rezonabile din tara? In afara de mare big grin. Va rog din suflet!

Răspuns Câştigător
| kamikaze325 a răspuns:

La voineasa>vidra>obarsia lotrului> ranca este extrem de frumos mai ales pe transalpina (transfagarasanul paleste in comparatie ) e super frumos e asfaltat absolut tot te duci ata Credemi recomandarea caci sunt din zona si stiu bine ce zic! duminica am fost ultima oara la ranca si e super

3 răspunsuri:
| Ionut17 a răspuns:

Baile Herculane :X superr!

| Vladoiu a răspuns:

Eu iti sugerez un loc cu detoate club vila bran ai piscina,mini golf, restaurant, etc.este un loc super smecher.

| wolfgan a răspuns:

Incearca Sovata foarte aproape de Targul Mures ai acolo lacurile sarate Ursu si Alunis care sunt cu plata (15 lei parca) si sunt si alte 2-3 lacuri fara plata dar nici prea amenajate nu sunt.merita sa stai vreo 6-10 zile sau incearca pe la Bran,Peles (ca se inchide in curand) Pelisor, Transfagarasan, pe undeva pe la munte poate in muntii Parang, cu telescaunul la Straja. Daca as sti de unde esti ti-as spune mai multewinking