| sonya a întrebat:

Mai exista curse interne catre aeroportul din Tg Mures din Bucuresti? Am cautat, dar nu am gasit nimic. Acum cativa ani stiu ca erau.

5 răspunsuri:
| sonya explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri.

| mihai69 a răspuns:

Nu mai ai zbor direct. Doar dus spre te miri unde și revenit pe Tg. Mureș, dar ajungi mai repede cu bicicleta, decât așa.

| adishorMS a răspuns:

Nu exista aceasta ruta, momentan aeroportul transilvania fiind inchis, se operează doar 2 zboruri, din toamna se vor relua zborurile

| sonya explică (pentru adishorMS):

Multam. Vedem in toamna ce zboruri se vor relua. Speram si ceva curse interne.

| doodix77 a răspuns:

Buna, nu exista zboruri pe aceasta ruta.