| anonim_4396 a întrebat:

Mamaia e cea mai costisitoare statiune din tara, unde vin cei mai bogati oameni?

Răspuns Câştigător
| eucumine010 a răspuns:

Costuri duse la extrem care ofera niste conditii de o calitate jalnica. Cine se poate duce acolo, decat romanul si cativa straini pierduti in vraja c*rvelor made in Romania.

9 răspunsuri:
| rutanklan a răspuns:

De obicei acolo unde is preturile mai mari laughing.

| Shatteredx a răspuns:

Da, Mamaia e cea mai costisitoare statiune din tara, unde vin cei mai bogati oameni. Este si cea mai frumoasa de asemenea, altfel n-ar fi asa scumpa. Pacat ca dupa pune piciorul primul turist, a doua zi plajele arata ca si cum ar fi venit un uragan!

| mamasiita a răspuns:

Nnu saturn e cea mai scumpa si mai ales hotelul de 5 stele de acolo.600 lei pe zi.eu pot sta acolo gratis ca tata e prieten cu patronul

| Bellatores a răspuns:

E super la Mamaia..si nu sunt atat de bogat, dar preturile sunt de la % PANA LA 1000..sunt cam piperatetongue

| ombladon a răspuns:

Mamaia este mama unui parinte de-al tau.

| ParadiseCaroline a răspuns:

La fel este si Costinestiul doar ca Mamaia este plina de hoteluri de lux pe cand in Costinesti ai sanse sa te cazezi la o vila.

| CharlieHarper a răspuns:

Cam așa ceva...sunt multe hoteluri de lux acolo care atrag turiștii cu mult,, mălai".

| groaha a răspuns:

Nu cred ca doar mamaia si statiunea 2 mai este frumoasa...

| Kornuletz540 a răspuns:

Îți recomand Vama Veche sau Costinești, deoarece acolo prețurile sunt decente, condițiile la hoteluri și pensiuni la fel și atmosfera mult mai frumoasă, decât la Mamaia unde zbârnâie boxele cu manele și trap și vin numai gherțoi și ușuratice.