| Monicamony123 a întrebat:

Merg in excursie cu masina. Ce iau cu mine in geanta de drum pe care o sa o tin langa mine in masina?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Servetele uscate si umede.
Niste sandwhichuri sau gustari
Pungi in caz de iti e rau
Pastile pentru raul de masina
O sticla cu apa
Casti
O carte/revista daca poti citi pe masina
Un incarcator pentru telefon sau bateria externa
Bani

| maradi3 a răspuns:

Canistra cu benzina/motorina ca sigur in portbagaj n-o sa mai ai loc de bagajele mari! Si-o bricheta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De mult n-am vazut un om cu un simt al umorului ca al tau. laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E plin pamantu de prosti.

| NoFeelings a răspuns:

Încărcător, husă, caiet și pix, un rimel, apa, ceva dulce, o punga mica de chipsuri, o Biblie, un fular subțire în caz că îți e frig, Idk. O lanternă

| Monicamony123 explică:

Daca nu ma poti ajuta nu raspunde!

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru Monicamony123):

La cum ai cerut ajutor am fost prea gentil cu tine. Cand ai 9 ani cel mai bine e sa iti faca mami gentuta.