| Maria46854213 a întrebat:

Merg in sinaia si as vrea sa stiu cam ce sa imi pun in bagaj.big grinNu foarte multe oentru merg cu trenul deci eu trebuie sa il car dupa minelaughing. Stau 6 zilebig grin. Fundabatting eyelashes. Multumeschappy.

4 răspunsuri:
| cerculetezburatoare a răspuns:

Eu stau in Busteni (o statiune langa Sinaia). Te anunt sa-ti iei o umbrela neaparat pentru. ca atunci cand se porneste o ploaie, nu glumeste! Pot sa te sfatuiesc sa iti iei pantaloni scurti, tricouri (e caald) si cateva haine mai grosute happy

| kiddutssa a răspuns:

Pai cateva tricouri o pereche doua de blugi si o fusta ceva, un hanorac pentru cazul in care megi pe munte, o bandana ceva de pus pe cap, si un rucsacel micut in care sa poti lua cu tine apa si ceva de mancare daca urci pe munte. Sa nu lipseasca nici umbrela. Trebuie sa stii ca la Sinaia, mereu trebuie sa fi precaut, asa ca in cazul in care iesi afara la plimbare, ia si un hanorac cu tine chiar daca e foarte cald, pentru ca in secunda urmatoare ar putea sa inceapa sa plouawinking Poate ne vedem prin Sinaia sa iti fiu ghidhappy Drum bun sa ai.

| Alexxa10 a răspuns:

Momentan aici este foarte cald... dar, nu stiu cum o sa fie maine. daca vrei sa urci pe munte, ar fi bine sa iti iei si ceva lejer in bagaj. Alte sfaturi nu iti pot da deoarece si la munte lumea se imbraca ca peste tot, nu au un mod special de a se imbracawinking have fun

| Gabriela_5253 a răspuns:

"Pantofi cu toc, un cocos care sa te trezasca dimineata si neaparat soacra."
...glumeam.
Presupunand ca nu mergi pe munte sa stai la hotel si ai sa faci si cateva trasee, de incaltat sa ai adidasi si o pereche de bocanci, pantaloni scurti si tricouri, un hanorac (dar nu cel mai subtire) si un pantalon lung, sau un trening.
Nu neaparat trebuie sa-ti iei umbrela, e.incomod; de preferat o pelerina de ploaie, se gasesc in comert si nu ocupa mult.