| pss a întrebat:

Merg in Turcia cu avionul si nu stiu ce sa imi pun in bagajul de mana si in celalalt?

2 răspunsuri:
| Manowar a răspuns:

Pai in bagajul de mana iti iei aparatul foto ...pasaporul,portofelul...iar in cel de la cala poti sa iti pui orice!:d de la incarcatoare, haine, apa etc.

| Aandraadaa a răspuns:

In bagajul de mana nu ai voie sa-ti iei lichide de nici un fel[daca le ai ti le iau politistii sau ce`or fi aia de la check in], iar in bagajul celalalt, poti sa-ti pui ce vrei tu, ca nu-l controleaza nimeni, doar il cantaresc, iar daca te duci singura nu ai voie sa mai mult de 20 kg. De asemenea trebuie sa fii atenta cu ce te imbraci, sa nu ai chestii metalice pe bluza/pantaloni, pentru ca ar trebui sa te dezbraci ca sa treci in avion laughing. Zbor placut! funda plss?batting eyelashes