| ana5000 a întrebat:

Merg la mare in urmatoarele zile in eforie nord si as vrea sa stiu daca e mai bine la hotel sau la cabana cu proprieteri ma refer la bani

Răspuns Câştigător
| xFakeSmilex a răspuns:

Daca vrei ceva ieftin atunci te poti baza pe proprietarii particulari. La hotel vei plati poate chiar dublu decat la particular. Depinde ce proprietarii gasesti pentru ca uni sunt chiar OK si nu te deranjeaza.

2 răspunsuri:
| AndraNicoleta a răspuns:

Din punct de vedere financiar e mai ok la particulari, insa te-ai simti mult mai confortabil la hotel Acolo nu-ti va bate nimeni in usa de la baie sa te anunte ca irosesti prea multa apa, nu ti se va reprosa ca ai adormit cu televizorul pornit sau ca ai facut galagie.

Eu de cativa ani de zile am renuntat la ideea de a-i mai imbogati pe acesti sarlatani care ar vrea sa le platesti si asfaltul pe care il calci.

| ana5000 explică (pentru AndraNicoleta):

Mersi mult dar unchiul meu a mers acolo unde vom merge noi anul aceste si a zis ca e super ok si inplus e ieftin